Aktuality

NOVINKY:

Manuální lifting obličeje (60 minut / 800,- Kč)

Dopřejte si velmi odpočinkovou liftingovou masáž obličeje. Masáž přispívá k vyživování pokožky a svalů obličeje, hloubkově se zaměřuje na mimické svaly. Vhodné před důležitými společenskými akcemi, kde chceme vypadat dobře. Efekt je viditelný už po 1. návštěvě, pro optimální výsledek se doporučuje 6-10 návštěv po 3 dnech. Používám kvalitní pleťovou kosmetiku Nobilis Tilia (po konzultaci čistící mléko, růžovou vodu, hyaluronové sérum, arganový olej).

Manuální lymfatická masáž obličeje, krku a dekoltu (60 minut / 800 Kč)

Masáž je ještě jemnější než liftingová a je výborná na odvádění toxinů z hlavy a okolí. Vhodná při častých nachlazeních, bolestech hlavy, jako prevence před zubními zákroky apod. Nepoužívá se žádný olej.

Balíček Hlava v oblacích (10 návštěv po 60 minutách / 7 200,- Kč, tzn. 10. masáž zdarma)

Kombinace liftingu, lymfy, relaxačních hmatů a přístrojového čištění pleti tak, abychom pro Vaši pleť během 10 návštěv udělali maximum. Vše pochopitelně po domluvě.

Reflexní masáž chodidel (60 minut / 800,- Kč)

Harmonizační sestava podle pěti elementů dle čínské medicíny, masáž páteře přes plosky nohou, reflexní lymfatická masáž. Dáme Vašemu tělu skrz chodidla jemné impulzy, ať zapojí vlastní sebeúzdravné procesy. Možnost využití perličkové koupele pro chodidla.

Meridiánová masáž (90 minut / 1 200,- Kč)

Jemná masáž meridiánových drah pomocí masážní tyčinky, povzbuzuje proudění energie a odstraňuje energetické blokády.

Můžete kupovat dárkové balíčky nebo si volat nebo psát (SMS, WhatsApp) o termín libovolné masáže.

Nově možnost platby kartou.

Pevné zdraví všem a těším se na setkání!